Oni su u Novoj Pazovi dočekani mantijama i porukom “Vidimo se u Novom Sadu”.
Povorku studenata predvodio je traktor okićen zastavama. U centru ovog vojvođanskog gradića održan je minut ćutanja za sve žrtve.
Studenti su prespavali u Novoj Pazovi, a danas nastavljaju put ka Novom Sadu.

