Takt infoVijestiStudenti DUNP kasno sinoć stigli u Novu Pazovu

Studenti DUNP kasno sinoć stigli u Novu Pazovu

Studenti iz Novog Pazara završili su u sredu pred ponoć 14. dan svog pešačenja do Novog Sada.

Oni su u Novoj Pazovi dočekani mantijama i porukom “Vidimo se u Novom Sadu”.

Povorku studenata predvodio je traktor okićen zastavama. U centru ovog vojvođanskog gradića održan je minut ćutanja za sve žrtve.

Studenti su prespavali u Novoj Pazovi, a danas nastavljaju put ka Novom Sadu.

NAJČITANIJE

FOTO DANA

Vezani članci

OSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Ovdje unesite svoje ime